Dovolte mi připomenout, že mluvíme o těch ženách, které odmítají „brát si ho do úst“. Zbytku žen – bouřlivé ovace a hluboký úklon.

Spousta žen je ohromena slovem „kouření“. Okamžitě začnou hledat výmluvy, vymyslí tisíc důvodů, proč se této akci vyhnout. Existují dokonce i dámy, které kouření považují za mužskou zvrácenost. Dnes si povíme jen o těchto výmluvách.

  1. Není to hygienické. Nejčastěji je to proto, že ženy nechtějí brát do úst to, co nedávno viselo nad záchodovou mísou. Cesta z této situace je jednoduchá – umyjte svého přítele pod tekoucí vodou a přistrčte ho své milované čistého, lesklého a voňavého.
  2. Reflex zvracení. Velikost je v této situaci velmi důležitá. Máte-li velkého ptáka, pak se kuřba může pro ženu opravdu proměnit v utrpení. Vysvětlete jí, že není nutné to do sebe tlačit „až po mandle“, pokud nezná techniku ​​„kouření do krku“.
  3. Perverze. Některým ženám se to zda byt úchylné. Zkuste najít nějaké lepší romantické porno a ukázat ji, že to může byt velice příjemné trávení večera i pro ní anebo třeba taky zkuste nabídnout kuní. 😛
  4. Neumím to. Zkuste ji naučit, vysvětlete, co se vám líbí a co ne. V tomto smyslu může být učení velmi příjemné! Pokud jste špatný učitel, pošlete ji na kurzy. Tam ji určitě naučí, jak na to!